Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir kisas?

Kisas ir saita kisa.lv vietējā "valūta". Tas nav uzskatāms par maksāšanas līdzekli vispārīgā nozīmē. Kisas ir noteiktu tikai šī saita pakalpojumu izmantošanas skaita ekvivalents, kura summēšana atkarīga no katra lietotāja individuāliem ieskatiem. Iegūt kisas tu vari vairākos veidos, piemēram - sūtot SMS vai vērtējot bildes. Sīkāk skati sadaļu Maciņš.

Kam man nepieciešamas kisas?

Kisas ir nepieciešamas saita lietošanai. Piemēram, lai piedalītos VIP STAR spēlē, tev ir nepieciešamas kisas, lai varētu izdarīt likmi, pārspēt pārējos spēlētājus un kļūt par VIP STAR.

Ar savām kisām tu vari padalīties ar savu draugu vai simpātiju, dodoties uz viņa profilu un nosūtot viņam vēlamo daudzumu.

Kā es varu novērtēt kāda individuāla cilvēka foto vērtēšanas sadaļā?

Šāda iespēja nav paredzēta. Un tas ir ar nolūku, lai tev būtu iemesls ieskatīties veiksmei acīs un atrast savu simpātiju, kā arī izteikt citiem cilvēkiem tik nepieciešamo novērtējamu par viņu fotogrāfijām.

Kādēļ netiek akceptēta mana fotogrāfija vērtēšanai?

Galvenais priekšnoteikums, lai foto nonāktu vērtēšanā - jābūt redzamai un labi saskatāmai tavai sejai, kā arī fotogrāfijai jābūt pietiekami labas kvalitātes. Ja tā nav, foto vērtēšanā visdrīzāk nenonāks. Pārlieku mazas fotogrāfijas arī var tikt nepielaistas vērtēšanai.

Nevari pievienot foto??

Ir atļauts pievienot jpg, gif un png formātu failus. Fails nedrīkst būt pārlieku liels. Ieteicamais izmērs robežās 400x400 pikseļi. Pievienojot foto, obligāti norādi aprakstu! Tas, ka bmp failu kāds mehāniski ir pārsaucis par jpg failu, nenozīmē, ka fails nu ir kļuvis par atbilstoša satura jpg failu.

Kā beigt dalību saitā?

Lai dzēstu savu profilu, Tev ir jādodas uz sadaļu dzēst profilu.

Esmu norādījis nepareizus datus, kā izmainīt?

kisa.lv ir portāls, kur norādāmi pareizi dati, tai skaitā, dzimšanas. Ja vēlaties datus mainīt, iesakām dzēst profilu un reģistrēties par jaunu ar pareiziem datiem!

Lietošanas noteikumi | Administrācija | Linku apmaiņa | Biežāk uzdotie jautājumi