Vietas, kurp doties pirmajā randiņā

Pirmā vieta - aktīvā atpūta

Pirmo vietu es atdošu nodarbībām, kas saistītas ar kustīgo atpūtu. Īpaši - dejām un braukšanai ar skrituļslidām, ar velosipēdu, kartingu u.tml. Ja jūsu tikšanās notiek aktīvi, tad šādam iesākumam ir 1) lieliskas iespējas uz turpinājumu, 2) pašam ir patīkami tā pavadīt savu brīvo laiku. Un, kad tu dari to, kas pašam tev dod gandarījumu, tu būsi jautrs, pozitīvs un no tevis nāks lādiņš ar mundrumu un enerģiju.

Tas ir arī ļoti labs veids, kā parādīt sevi no labākās puses, ja tu, piemēram, labi skrituļo vai tieši otrādi - labi dejo - tas parādīs, ka tu nepavisam nekautrējies un esi gatavs vienmēr ar azartu un humora izjūtu apgūt jaunus dzīves apvāršņus.

Šīs ir vietas, kur parasti neviens neaicina uz randiņiem, tāpēc šī ir unikāla vieta, lai būtu oriģināls starp pārējiem vai pārējām.

Šīs vietas pirmajam randiņam ir tikai piemērs. Tu vari izdomāt kaut ko savu. Piemēram, lieliska vieta, ja dzīvo netālu no jūras, pavizināties ar ūdens slēpēm vai doties pavizināties ar kvadracikliem ārpus pilsētas.

Otrā vieta - izklaides vietas

Otrā vieta mūsu hitparādē tiek piešķirta izklaides vietām.

Interesantas filmas noskatīšanās dos jums pozitīvas emocijas un apspriešanas tēmu visa randiņa garumā. Protams, svarīgi atzīmēt, ka visu randiņu nebūtu prātīgi veltīt tikai vienas filmas apskatei, bet tas var būt kā lielisks papildinājums, ja pavadāt kopā pirmo reizi pietiekamu daudzumu laika, piemēram - brīvdienu. Protams, ja tev ir tikai 2 brīvas stundas vakarā, tad tikai uz kino pirmajā randiņā doties nebūtu ieteicams, jo pirmajā randiņā ieteicams ieinteresēt potenciālo partneri vispirms ar sevi. Bet, ja jūs klusēsiet tumsā un skatīsieties filmu, un pēc tam uzreiz dosieties pa mājām - nebūs vēlamā efekta.

Tāpat jūs varat uzspēlēt biljarda partiju vai boulingu.

Nekautrējies piedāvāt partnerim paspēlēt bērnu spēļu automātus vai piedalīteis kādos konkursos atpūtas un izklaides parkos. Sacensības jebkurā spēlē ne tikai garantēs pozitīvas emocijas, bet arī neticami spēcīgi jūs satuvinās. Pateicoties tam, tu nodrošināsi labu garastāvokli jums abiem. Un, ja ņemt vērā, ka visiem cilvēkiem patīk spēlēties, tad tikšanās kļūs par partnera pārdomu objektu uz visu tuvāko nedēļu.

Trešā vieta - iela

Ja tev piemīt pietiekama pārliecība par sevi, humora izjūta un sabiedriskums, tad tev nebūs nekādas problēmas ieinteresēt partneri arī uz ielas.

Protams, pastaiga pa sētām šeit nederēs. Randiņš jāorganizē pilsētas skaistākajās vietās, īpaši tad, kad pilsētā ir silts pavasaris vai vasara un var izbaudīt saulrietu, pastaigājoties pa skaistajām vakarējošām pilsētiņas ieliņām, vai pa krastmalu.

Nav vērts pārāk ilgi pastaigāties vai vispār tikties uz ielas, ja pūš stiprs vējš vai lietus laikā, jo partnerim var būt auksts un nekomfortabli. Tāpat jāņem vērā, ka pat, ja tev ir silts, iespējams, partneris, īpaši - meitene, var būt kaut kā īpaši skaisti saģērbusies (90% gadījumos) - īsos svārciņos, vieglā kurciņā, blūzītē ar izgriezumu...

Ceturtā vieta - kafejnīca vai restorāns

Šis variants neder nabadzīgiem studentiem.

Šīm vietām ir liels trūkums. Mūsdienās ir palicis maz meiteņu, kas pieņem tādu dāsnumu kā neko nenozīmējošu simpātijas izrādīšanu. Vairumā gadījumu šis žests var tikt uztverts kā apliecinājums tavai nepārliecinātībai par sevi. Partneris var uzskatīt - ja tu reiz aizvedi viņu uz restorānu, tad nevari ieinteresēt viņu ar savu personību. Un tas arī ir banāli!

Tieši tāpēc restorāns ieņem 4.vietu mūsu sarakstā. Tomēr nevajag to izsvītrot no saraksta. Šī vieta noderēs randiņam tikai tajā gadījumā, ja tu pats tiešām vēlies uz turieni doties, bet nevis tāpēc, ka vēlies satikt meiteni/puisi, un ka šādi tēriņi tev ir parasta lieta, kas spēcīgi neiedragā tavu budžetu.

Bet kafejnīca ir lieliska vieta, ko var izskatīt kā vienu no plāna B vietām, piemēram, ja uz ielas vai parkā pēkšņi palika auksts un sāka līt lietus. Kafejnīca lieliski noderēs randiņa turpinājumam. Ja tu visu izdarīsi pareizi un ieinteresēsi pretējo pusīti sevī, tad randiņš var turpināties vairākas stundas. Staigāties pa ielām 5 stundas jebkurš cilvēks piekusīs un tad šis būs lielisks variants ieiet pasēdēt kafejnīcā, iedzert tasīti tējas ziemā vai vasaras kafejnīcā sulu vai limonādi. Alu var dzert pēc pašu ieskatiem, ja vien spēj sevi kontrolēt.

Un vispār - jo spilgtāk tu pavadīsi pirmo randiņu, jo lielāka iespēja, ka otrā pusīte tevī iemīlēsies. Un, ja tā notiks, varēsiet precēties un pēc pāris gadiem ar smaidu atcerēsieties savu pirmajā randiņā pavadīto laiku.

Lietošanas noteikumi | Administrācija | Biežāk uzdotie jautājumi