Kā iepazīties ar meiteni - praktiski padomi

Jautājums - kā iepazīties ar meitenēm - ļoti plaši pazīstama problēma puišiem. Piemēram 100 gadus atpakaļ meitenēm nebija pieklājīgi iepazīties uz ielas, jo tas varēja sabojāt meitenes reputāciju. Bet mūsdienu jaunkundzes ar saviem feministiskajiem uzskatiem skatās uz ielas uzbāzekļiem no augšas, no sērijas - "tu esi tāds āksts, jo piesienies man uz ielas, ka neesi mana mazā pirkstiņa vērts". Dažos gadījumos šāda attieksme ir pareiza, priekš kam dalīt savu uzmanību ielas uzbāzīgajiem tipiņiem. Cita lieta, ja nu pienāktu princis... Un ne obligāti "baltā Mercedesā", pietiks, ja būs īsts vīrietis, kas prot pareizi uzvesties, kurš zin, kad un ko teikt, izvēlēties atbilstošus un vietā teiktus komplimentus. Bet, par nožēlu, ļoti reti vīrieši zina, kā pieiet pie meitenes, kā sākt sarunu un kā ar viņu iepazīties.

Tātad - stādīsimies priekšā, tev ir vēlēšanās iziet uz ielas un iepazīties ar meiteni. Vislabāk to darīt tādā gadalaikā, kad meitenes ir maksimāli izģērbtas, tas dos lielāku vēlmi ar viņām iepazīties, līdz ar to - drosmi. Sākumā tu vienkārši staigāsi un novērosi iepatikušos meiteni, nezinot, ko teikt, kā uzsākt sarunu, kā pievērst jaunkundzes uzmenību. Svarīgi! Šajās pastaigās jādodas vienam, lai pēc iespējas ātrāk piegrieztos vazāties un varētu ķerties pie lietas. Var sev izdomāt kādu talismanu, laimīgo lietu, kas dos pārliecību par sevi. Tās var būt iemīļotās kurpes vai bikses, kas simbolizē pirmās uzvaras.

Ar ko sākt "iepazīšanās treniņu"?

Kamēr nebūsi ticis pie dūšas, vari vienkārši staigāt pa ielām un dāvināt meitenēm un sievietēm smaidus. Tu nepaliksi bez atbildes. Tas var kļūt par pirmo soli, lai iepazītos.

Izvēlieties pašu skaistāko meiteni un dodieties pie viņas. Varat jau pa gabalu sākt savu runu, galvenais, lai meitene viņu dzirdētu. Un viņa to sadzirdēs un pievērsīs tev uzmanību, ja tonis būs bezkaunīgs. Var uzsākt apmēram tā: "Oooo! Kāds brīnums! Nekad neesmu redzējis tādu skaistumu" vai arī kaut ko tādu, galvenais, lai viņa tavās acīs ieraudzītu īstu apbrīnu. Tālāk turpiniet runāt. Nepārdzīvojiet, ja pirmie mēģinājumi beigsies ar neveiksmi, galvenais ir iegūtā pieredze, ko noteikti vajag iegaumēt. Sāciet no pašām skaistākajām meitenēm un pakāpeniski turpiniet uz mazāk skaistām, ar kurām jutīsies, ka viss izdosies. Vienkārši ejiet klāt katrai meitenei un ziņojiet viņai par savu apbrīnu.

Treniņgrupa un reālās situācijas

Ir daudz variantu, kā iepazīties ar sievietēm. Viņas vajag sadalīt divās grupās. Treniņgrupa un reālās situācijas. Viss, kas bija aprakstīts augstāk - tās ir iepazīšanās treniņu metodes.

Vēl viens piemērs var būt tāds - it kā saskrienities ar meiteni, nedodot viņai doties tālāk, un uzsākiet sarunu, izmantojot radušos situāciju kā iemeslu un tēmu, it kā: "Liktenis mūs saveda..."

Bet reālajiem variantiem pieder tādas metodes:

 1. iepazīšanās ar vienu vai vairākām meitenēm
 2. iepazīšanās uz vietas vai kustībā
 3. ar iemeslu, ja ir kopīgas darbības vai notikumi, kāda spilgta lieta meitenei, kuru var apspriest sarunas laikā, un bez bez iemesla
 4. kad dodies viņai pretim vai arī panāc no aizmugures
 5. pienāc sarunājoties vai arī veicot kādas darbības

Visvieglāk būs iepazīties ar meiteni situācijā, kad ir iemesls iepazīties vai, kad nāc viņai pretī - seja pret seju. Tur klāt iepazīšanās sanāk it kā nejauša, neizbēgama, un tikai tev ir zināms, ka šī "ideālā situācija" bija inscenēta.

Kā iepazīties ar meiteniKatru reizi, sākos sarunu ar meiteni, tu uztrauksies. Tas arī ir ok. Nemēģiniet pārvarēt uztraukumu, jo viņš rodas no sajūsmas par meiteni. Galvenais, ka esi saņēmies drosmi pieiet un atkāpties vairs nav kur. Kamēr tev būs uztraukums, tikmēr būs interesanti iepazīties ar sievietēm. Viņām patīk uztraukt vīriešus, tas viņām glaimo. Tāpēc vari tieši paziņot: "Jūs mani tā satraucat, ka man ir grūti runāt".

Iepazīties ar meitenēm var ar šablonu frāzēm. Tam nav jābūt jautājums par atļauju iepazīties, bet viņa ir jānostāda fakta priekšā, kas apliecina normālu, izlēmīgu vīrieti. Būtu labi šai frāzei vēl pievienot: "Jūs esat tik skaista, ka nevarēju pie Jums nepieiet" vai kaut kas tādā garā. Pieredzējušāki pavedēji izmanto savas sagataves vai arī izdomā kaut ko uz vietas, un meitenes uzreiz pamana pieredzi un to, ka vīrietis ir spējīgs viņai uzdāvināt patīkamu laika pavadīšanu un apmierinājumu.

Pirms tam, kā doties pie meitenes, pirms uzsākt ar viņu sarunu, pārliecinies, ka tu esi pilnībā pārliecināts par sevi. Izstarojot pārliecinātību, tu atstāsi vislabākos iespaidus meitenes acīs. Bieži vien bailes būt atstumtam un izskatīties muļķīgi traucē pieiet un uzrunāt dāmu. Tāpēc bieži vien vīrieši vienkārši kliedz kaut ko rupju pakaļ meitenei, lai, sliktākajā variantā, attaisnotos draugu acīs, ka vienkārši gribēji pajokoties. Bet patiesībā dvēselē traucē nepārliecinātība pār paša spēkiem un par savu veiksmi. Vislabāk tikt vaļā no liekas nepārliecinātības palīdz iegūtā pozitīvā pieredze, bet viņu nevar iegūt nerīkojoties. Tāpēc, atmet nepārliecinātību un bailes, dodies pēc savām vēlmēm un saņem to, ko esi pelnījis.

Kā jau mēs runājām, sākumam var vienkārši smaidīt garāmgājējām. Pieņemiet to par noteikumi un izbaudiet. Kļūstiet pozitīvs cilvēks. Un nevajag ņemt pie sirds katru neveiksmi. Tas nozīmēs tikai to, ka trāpīji nepareizajai meitenei vai arī, ka viņai bija slikts garastāvoklis. Kad jutīsi, ka esi gatavs kam vairāk, turpini ar komplimentiem un tālākajām darbībām.

Daži padomi nobeigumam

 • Pirms doties pie meitenes, nedomā ilgi. Rīkojies spontāni, meitenēm tas patīk. Var izmantot šablonu frāzes, lai iepazītos.
 • Esi jautrs un neparedzams sarunā, lai meitene redzētu tavu noskaņojumu un pārliecinātību par sevi.
 • Ja iepazīsties kustībā, tad ej pussoli priekšā viņai, bet nevis nopakaļ.
 • Neizmanto frāzes "Vai var ar jums iepazīties" vai "Iedod man savu telefona numuriņu", tādas frāzes vienkārši iedzen depresijā. Frāzei par iepazīšanos, kā iepriekš norādīts, jāskan pārliecinoši, bet "numuriņa" vietā var piedāvāt apmainīties "kontaktiem".
 • Pēc tam, kad iepazīsies, turpini sarunu. Vai nu paņem telefona numuru un piezvani pēc pāris dienām un uzaicini uz labu vietu patusēt, parunāt.
 • Dodieties prom tad, kad pozitīvās emocijas ir sasniegušas savu maksimumu momentu.
 
Lietošanas noteikumi | Administrācija | Biežāk uzdotie jautājumi